trende

Bodrum İstanbul Parça eşya

15.12.2020
858
Bodrum İstanbul Parça eşya

Bahar aylarında kış dönemini İstanbul da geçirip yaz için Ege tarafına, Bodrum, tarafına Götürecek olduğunuz eşyalarınızı bizler zamanında ve garantili olarak yapıyoruz. Haftada iki gün İstanbul’dan Bodrum’a Seferlerimiz vardır. bizden fiyat almadan başka firmalarla taşıma veya nakliye anlaşması yapmayın.

Ürün Özellikleri
 • Zamanında Teslimat
 • Güvenilir ve Garantili Taşıma – nakliyat
 • Hijyen Kurallarına Uygun Taşıma
 • Parsiyel Eşya Taşıma Öncüsü
Ürün Galerisi

Bahar aylarında kış dönemini İstanbul da geçirip yaz için Ege tarafına, Bodrum, tarafına Götürecek olduğunuz eşyalarınızı bizler zamanında ve garantili olarak yapıyoruz. Haftada iki gün İstanbul’dan Bodrum’a Seferlerimiz vadır. bizden fiyat almadan başka firmalarla taşıma veya nakliye anlaşması yapmayın.

Sıkça Sorulanlar
Parça eşya taşıma nakliye Sigortası Yapılması zorunlumumdur?

Parça eşya taşıma nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi parça eşya taşıma veya malzeme nakliyesi esnasında değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir, (antika, veya elektronik cihazlar GB.). Fakat şehirler arası parça eşya nakliyatta nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması zorunlumumdur?

Evet kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Parça eşya taşıma nakliye firmaları arasında büyük fiyat farkları var ? bu normal mi ? Nedenleri nelerdir?

Her sektörde olduğu gibi parça eşya nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. KDV’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız vs. gibi mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Neden bu kadar fiyat değişikliği var?

Örneğin: İstanbul’daki parça eşya nakliyat firmaları Kayseri’deki parça eşya nakliyat firmalarından daha ucuz küçük şehirlerde ki parça eşya firmalarda İstanbul’daki parça eşya firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki her pahalı taşıyan parça eşya nakliye şirketi kaliteli parça eşya nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir Birde firmanın yaptığı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.
Parça eşya taşıma

Parça eşya nakliyat firmasıyla anlaştım peki ben bir şey toplayacak mıyım?

Parça eşya nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Bize Sorabilirsiniz

Parça Eşya Taşıma nedir.

Parça eşya taşıma, Şehirlerarası parça eşya taşımacılık, iller arası parça eşya nakliye nakliyat İstanbul Ankara İzmir Antalya Muğla Bodrum uygun fiyat parça eşya taşımacılığı.

Her gün İstanbul Şehir içi parça eşya taşıma Haftada üç gün İstanbul Ankara İzmir Muğla Antalya Şehirlerarası parça eşya taşımacılık firması ile tek parça, birkaç parça, ev ofis bekar öğrenci çeyiz koltuk kanepe beyaz eşya nakliye işlerinizi bizimle taşıtabilirsiniz!

Evet parça eşya taşıma sayesinde bir kaç parça ev ofis eşyalarınız taşıma sürecinde özel ambalaj malzemeleriyle korunarak sarılır parça eşya taşımacılık şirketimiz dilerseniz eşya depolama hizmeti ‘de sunmakta.

Parça eşya nakliyat firmamız İhtiyacınıza göre farklı ambalajlama paketleme seçenekleriyle özel tasarlanmış nakliye araçları ile eşyalarınızı taşıma işlemi gerçekleştirilecektir.

İstediğiniz ölçülerde koliler, askılık elbise dolapları, sarma paketleme malzememiz mevcut Silver, Gold, Platin parça eşya taşıma hizmet seçenekleriyle parça eşya nakliyesi hayatınızda artık daha kolay.

Şehirlerarası parça eşya taşıma İstanbul Ankara İzmir Muğla Antalya veya size öze olarak istediğiniz şehre özel olarak parça eşya taşıyabilirsiniz. Sizler için yapmakta olduğumuz parça eşya nakliyat hizmetinin pek çok özel önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile parça eşya taşıma sektöründe en iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz.

İhtiyaçlarınızı anlayan, zevkinizi yansıtabilecek doğru bir parça eşya nakliyat firmaları ile çalışarak hayalinizdeki parça eşya nakliye hizmetini tasarlatabilir çevrenize fark atabilirsiniz.

Bizim parça eşya taşıma fiyatı Hedefimiz uygun parça fiyata eşya taşıma İstanbul’da şehir içi küçük orta büyük kapalı panel Van kamyonet kamyon ile parça eşya nakliye işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli parça eşya taşıtan müşterilerimize önce güven, uygun parça eşya taşıma fiyatları yanı sıra üstün kaliteli parça eşya nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Türkiye genelinde şehirlerarası parça eşya taşımacılığı tüm ülkemiz genelinde İller arası parça eşya taşımacılık sektöründe Güvenilir parça eşya nakliyat şirketleri olarak müşteri memnuniyeti odaklı prensipli düzenli disiplinli verdiği sözü yerine getiren kusursuz uygun ucuz nakliye fiyatları tek birkaç ev ofis iş yeri piyano kasa antika parça eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Parça Eşya Taşıma
  Parça Eşya Taşıma
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?