trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı: Parsiyel taşıma nedir? : Bir araca birden fazla eşyanın konularak taşınmasına Parsiyel ya da parça eşya taşımacılığı denir. Parsiyel taşımada amaç ev taşıma fiyatlarını müşteri için daha ekonomik hale getirmektir. Aynı güzergahtaki birden fazla eşyayı aynı kamyon ile taşıyarak taşımanızı ekonomik hale getirebilirsiniz. Parsiyel eşya taşımacılığında çoğu müşterinin en büyük endişesi kendi eşyalarının diğer eşyalarla karışabileceği endişesidir. İşini muntazam yapan hiçbir nakliye firmasında bu tür karışıklıkların olması mümkün değildir. Firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine parsiyel eşya taşımacılığı yapmaktadır

Aynı güzergahtaki birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık denir. Bu sayede, taşıtmak istediğiniz yük, farklı yükler ile bir arada olduğundan ekonomik olarak fayda sağlarsınız.

Çözüm Ortağınız
  • Bodrum Nakliyat
  • Bodrum istanbul nakliyat
  • PArça Eşya Taşıma

Parça eşya nakliyat işleri itinayla yapılır.

Çalışma Sistemimiz

Her hafta en az iki kez istanbu’dan Bodruma kadar ve Bodrum da İstanbul’a seferlerimiz vardır.

Parça eşya taşıma bizim işimiz.
Parsiyel taşıma bizim işimiz.
Başarı Tesadüf değildir.
Misyonumuz

Parça Eşya taşıma nakliyat şirketi o olarak Misyonumuz, Daha önce İstanbul da edindiğimiz Nakliyat Tecrübelerimizi PArça eşya taşıma hizmetinde Kendimizi geliştirerek En Kaliteli ve Güvenli nakliyat veya taşımacılık yapan firması haline getirmektir.

Vizyonumuz

Parça eşya Taşıma şirketi olarak; vizyonumuz mevcut olan nakliyat başarımızı hep bir adım yukarıya taşıyarak Parça eşya taşıma sektörnde Kaliteli ve güvenli nakliyat yapan ve Müşteri memnuniyetini % 100 yapmaktır.

Whatsapp
Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?