trende

Parça eşya taşıma fiyatları

05.02.2021
506
Parça eşya taşıma fiyatları

parça eşya taşımacılığı hakkında bilgi almadan önce mutlaka bizimle iletişime geçin.

piyasada birçok nakliye firması olduğundan çok farklı fiyatı olmaktadır Parça eşyalar fiyatlandırılırken eşyanın özellikler öne çıkar, taşınacak eşyaya göre mesafeye göre fiyatlar değişir,

Eşyaları kim topluyor?
Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.

Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Fiyat ekspertizi hizmetimiz, Bodrum sınırları içerisinde yer alan müşterilerimiz için geçerlidir.
Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.

Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?

Whatsapp
Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?