trende

İstanbul Parça Eşya Taşıma Popülaritesi Artmakta

1.900 ₺
İstanbul Parça Eşya Taşıma Popülaritesi Artmakta

Şöyle bir baktığımızda gerçekten de son zamanlarda popüler bir akım haline gelen parça eşya taşıması veya parsiyel taşıma olarak adlandırılan bu taşıma yöntemi aslında bir veya birden fazla eşyanın şehir içinde veya şehirler arasındaki taşıma işlemine parça eşya taşıma işlemi denilmektedir.

Parça eşya taşımanın büyük avantajlarından biri, birden fazla kişiye ait parça eşyaların aynı nakliye aracına yüklenerek, aynı noktaya sevk edilmesinden dolayı oluşan düşük maliyettir.

Ürün Özellikleri

Kısa mesafeli şehir içi taşımalarda da bu avantaj hissedilir ancak bu avantajın asıl önemi şehirler arasında kendini bariz bir şekilde belli eder.

Bir kaç parça eşyayı taşımak için kendi özel aracınız ile veya kamyon, kamyonet, panelvan, gibi bir nakliye aracıyla kilometrelerce yol gitmeniz ve başlangıç noktanıza geri dönmeniz yakıt giderlerinden dolayı yüksek maliyetler oluşturur. Bundan dolayı özellikle parça eşya taşıma hizmeti tercih edilip avantaj sağlanması gerekir.

Bunun en güzel örneğini otobüs, taksi (özel araç) benzetmesiyle verebiliriz. Özel araçla gidip geleceğiniz bir mesafedeki masraflarınız ile otobüs ile gidip geleceğiniz masraflar tabi ki aynı olmayacaktır. Bu durum eşyalarınız içinde geçerlidir.

Tabi harcayacağınız bir de zaman var…

Ürün Galerisi
Parça eşya taşıma
Parça eşya taşıma
parça eşya taşıma istanbul
parça eşya taşıma istanbul

Sıkça Sorulanlar

Parça eşya taşımanın nasıl yapıldığı ile ilgili anlatılması gereken 2 farklı taşıma biçimi var. Biri şehir içi parça eşya taşıma diğeri şehirler arası parça eşya taşıma. İkisi de birbiriyle kardeş aslında ama biz yinede konuyu ayırıp anlatmak istedik.

Bu bölümde şehir içi parça eşya taşıma nasıl yapılıyor? onu anlatacağız, diğer başlıkta şehirler arası parça eşya taşıma nasıl yapılıyor onu anlatacağız.

Biz; İstanbul merkezli İstanbul avrupa yakası parça eşya taşıma ve İstanbul anadolu yakasın dan Bodrum (istanbul Bodrum Parça Eşya taşıma) tarafına parça eşya taşıma hizmeti veren firma olduğumuzdan dolayı size İstanbul’dan Bodruma nasıl yapıldığını anlatacağız.

Genellikle bir yada bir kaç gün önceden müşterilerimiz arıyor. Taşınacak parça eşyalar hakkında konuşup bilgi alıyoruz. Eşyaların miktarını, ebatlarını, ağırlıklarını öğreniyoruz. Mesela taşınacaklar arasında dolap varsa, dolabın alınacağı yerden sökülüp, taşınacağı yere montajının yapılıp yapılmayacağını, eşyaların paketlenip paketlenmeyeceğini soruyoruz.

Taşınacak eşyaların kaçıncı kattan alınacağını, kaçıncı kata taşınacağını, binalarda asansör olup olmadığını, hangi ilçeden alınıp hangi ilçeye bırakılacağını…

Tüm detayları alıyoruz ve operasyon için hazırlıklara başlıyoruz. Araçlarımızın gideceği güzergahlar, alacağı eşyalar, tüm bilgiler hazırlanıyor. Sabah, bir aracımız İstanbul Avrupa yakası içinde, bir aracımız İstanbul Avrupa yakası içinde alınacak eşyaları alıp, Dodrum tarafına taşınacağı adreslere teslim ediyor, tabi bu arada montaj, paketleme işlemleri varsa onlarda yapılıyor.

Bir aracımız ise sabah Bodrum dan hareket ederek İstanbul yönündeki eşyaları alıp İstanbul’a geliyor ve dağıtımları gerçekleştiriyor.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?